Formularz kontaktowy

AUTORYZOWANY DYSTRTBUTOR

Blum
Pfleiderer

kontakt

Siedziba Firmy

F.H. "Drewno" Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
tel.: (42) 633 48 04
fax: (42) 632 73 32
e-mail: Sekretariat sekretariat@drewnofh.eu
e-mail: Kadry kadry@drewnofh.eu
e-mail: Księgowość ksiegowosc@drewnofh.eu
e-mail: Prezes Jacek Czajka jacek@drewnofh.eu
e-mail: Prezes Sławomir Czajka slawek@drewnofh.eu

Hurtownia

ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
tel.: (42) 672 51 13, (42) 674 43 66
kom. 605 284 030, 607 600 796, 785 440 580
czynna pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
kierownik Zbigniew Kaca - 693405073, zbyszek@drewnofh.eu
e-mail: Anna Kołodziejska - anna@drewnofh.eu
e-mail: sprzedaż Damian Pietrzak - plytyrokicinska@drewnofh.eu
e-mail: sprzedaż Dariusz Szklarz - plytyrokicinska1@drewnofh.eu

Sklep (okucia meblowe)

ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
kierownik sklepu: tel.:(42) 672 68 09
sklep: tel.:(42) 672 53 21
kom: 601 318 137
czynny pn-pt: 8:00-18:00
sobota: 8:00-13:00
e-mail: kierownik sklepu Wiktor Czajka - wiktor@drewnofh.eu
e-mail: kierownik sklepu Robert Sarleja – 605 244 087, robert@drewnofh.eu
e-mail: sprzedaż Marcin Kozub - marcin@drewnofh.eu

Hurtownia

ul. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź
tel.: (42) 676 13 13
fax: (42) 676 13 12
tel.kom. 601937643
czynna pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
e-mail: kierownik hurtowni Marcin Bednarek - m.bednarek@drewnofh.eu
e-mail : sprzedaż Wojciech Parulski - plytypilsudskiego@drewnofh.eu

Sklep (okucia meblowe, produkty drzewne)

ul. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź
tel./fax: (42) 676 14 44
czynny pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
e-mail: kierownik sklepu Krzysztof Frankiewicz - krzysiek@drewnofh.eu

Sobieradek - Kasprzaka 4a

kierownik sklepu: tel./fax: (42) 634 24 74
kom: 607 323 660
sklep: tel.: (42) 634 24 90
czynny pn-pt: 8:00-18:00
sobota: 8:00-13:00
e-mail: kierownik sklepu Maciej Stasinowski, Roman Janiec sobieradek@drewnofh.eu

Sklep (okucia meblowe) - Św. Teresy 91

ul. Św. Teresy 91, 92-341 Łódź
tel. 533 310 364, 533 310 366, 533 310 367, 607-735-460
e-mail: akcesoria@drewnofh.eu
czynny pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00

Transport

ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
tel.: (42) 672 50 61
e-mail: kierownik Janusz Kałczak – 607 328 330 transport@drewnofh.eu